מלון חוף נחשולים הוא מלון הבית של סורנטו בריאות & וולנס, מהרגע הראשון התאהבנו ביופי הנדיר של המקום ובצוות המלון שמעניק חוויית שירות מדהימה ומפנקת לכל אורח.
פסטיבל על קו המים הראשון מסוגו בארץ יוצא לדרך ואתם מוזמנים לחווית גוף ונפש שטרם נראיתה כמוה בארץ!

50 הדונם של רצועת החוף הפרטית של נחשולים, מדשאות, שבילי טיול מוצלים, אזורי חדרים, מתחמי שיעורים וסדנאות, חללי תרגול מקורים, מתחם דוכני אומנים ושוק אוכל מגוון וטעים במיוחד ימתינו לכם בפסטיבל WELLFEST.

השותפות הטבעית בין המלון הממוקם ברצועת החוף היפה בארץ ובין הפקות האירועים והחופשות בריאות של סורנטו מגיעה לשיאה בפסטיבל WELLFEST שחוגג את כל המרכיבים שאנחנו הכי אוהבים ורוצים להעניק לקהילה היקרה שלנו.

רצועת חוף, לגונות טורקיז ומפרץ יפייפה של מלון חוף נחשולים הם המיקום המושלם לספורט הימי כמו גלישת סאפ מודרכת שאנחנו מקיימים בכל חופשה שלנו בחוף נחשולים.

מדשאות ירוקות, מטופחות ואינסופיות לאורך כל קו החוף הן המיקום האידיאלי לבמות בהן יתקיימו ההופעות ולמתחמים המוצלים והנעימים עבור מגוון השיעורים שיתקיימו בפסטיבל.

6 מתחמים יפעלו לאורך כל ימי הפסטיבל ויציעו תרגולים מכל התחומים: יוגה מכל הזרמים, מדיטציה ומיינדפולנס, צ’י קונג, ריקוד ותנועה ועוד.

ברחבי המלון וקיבוץ נחשולים הצמוד מפוזרים חללים ממוזגים ומקורים, כולם משקיפים אל הנוף, בהם יתקיימו סדנאות ושיעורים נוספים.

עגלת הקניות0
אין מוצרים בעגלה.
המשך קניות
0