שלמה דהרמה

על הסדנא

סדנת ניקוי רעלים

“מזון למחשבה” – הקשר בין מזון ואורח חיים.
תזונה בריאה מאפשרת לנו לחוות את עצמנו, גוף ונפש במלוא פוטנציאל החיוניות, הערנות ושמחת החיים שניתן. שילוב של תזונה בריאה ומודעת, תנועה, מדיטציה והקשבה לגוף ולנפש עשויים להוביל לשינוי דרמטי באיכות החיים ולסלול עבורנו את הדרך לבריאות ואושר אין סופי.
אם נעצור רגע ונשאל את עצמנו “האם אנחנו בריאים?”, סביר להניח שרובנו נאמר שכן. האם בריאות היא רק מצב בו איננו חולים? האם היעדר “מחלה” היא ההגדרה היחידה שברשותנו לבריאות טובה?
בהרצאה נעסוק ונבדוק מהם סוגי המזון שאנו מכניסים לגוף שלנו, איך הם פועלים וכיצד הם משפיעים על האיברים הפיזיים השונים, כיצד הם משפיעים על תחושתנו ומצבנו הנפשי והרגשי ואיך נוכל לתעל את המזון שאנו צורכים לטובתנו.

יום שבת 09:00-10:30

על המדריך

שלמה דהרמה – פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. בעל 26 שהות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין), רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית. לימודיו אצל מורים שונים וניסיון רב שנים בעבודה פרטנית והנחיית סדנאות רבות עם אלפי אנשים, ברחבי העולם, הקנו לשלמה ידע וניסיון עצום. במהלך השנים שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים MDT עד לנוסחה מדויקת, בדוקה, מבוקרת, בטוחה ובריאה שבה משתמשים כיום בסדנאות BODYFLOW.

שלמה דהרמה

עגלת הקניות0
אין מוצרים בעגלה.
המשך קניות
0