שאקטי מיי

על הסדנא

  1. האטה יוגה בזרימה

בשיעור היוגה תחוו תרגול בזרימה איטית של תנוחות היוגה משולבות בתרגילי נשימה שייצרו ביחד כוריאוגרפיה המשלבת תנועה נשימה ותודעה שקטה ונוכחת. (לא למתחילים)

יום שישי 07:30-09:00

     2. תרגול התנוחות לפי הצ׳אקרות

בשיער נתרגל, צלילים, מודרות, נשימות ותנוחות יוגה לפי הצ׳אקרות. לא למתחילים התכוננו לעוף אנרגטית תוך כדי קרקוע הגוף במימד הפיזי. (לא למתחילים)

יום שבת 07:30-09:00

על המדריך

שאקטי מאי מנהלת את ״שאקטי יוגה סנטר״ מרכז רוחני מקסים בתל אביב. במשך 4 עשורים של ניהול מרכזי יוגה ברחבי העולם, חילקה שאקטי את זמנה בין הוראת יוגה והכשרת מורים. בסופו של דבר החליטה להקדיש את כל זמנה ומרצה להכשרת מורי יוגה, כדי שהפצת דרכה הרוחנית של היוגה תימשך, והיא לא תיעלם בין הטרנדים החולפים המרכיבים את עולם היוגה במערב. שאקטי הקימה את פראנה יוגה קולג’ כבית ספר בינלאומי ליוגה, להכשרת מורים ברחבי העולם. אחרי 30 שנות הוראה בקנדה, שאקטי חזרה לארץ והקימה את ״שאקטי יוגה סנטר״ ממוקם בתל אביב (ישראל). במשך שנים פיתחה שאקטי סגנון לימוד ייחודי וכאן טמון מקור כוחם של הקורסים אותם היא מעבירה תוך שימת דגש רב על בטיחות בשיעור, נשימה נכונה וזרימה אינטואיטיבית של אסאנות בסגנון של האטה יוגה קלאסית. שאקטי הוציאה לאור בעברית את הספר ״להיות״ ובאנגלית את הספר ״The enigma of self realization” ספריה של שאקטי יינתנו חינם למשתתפים בשיעורים שהיא תעביר בפסטיבל.

שאקטי מיי

עגלת הקניות0
אין מוצרים בעגלה.
המשך קניות
0